Скорочені Правила розміщення та користування будинком. (повна версія - Договір публічної оферти)
Додаток 1 до Публічної оферти
 1. На прибудинковій території, а також на терасі зберігається цілодобовий режим тиші, прослуховування музики та галас поза будинком заборонено;
 2. Будь який вогонь - не ближче 3-х метрів від будинку. На терасі користування мангалом/грилем заборонено.
 3. Не можно залишати дверцята каміну або чану відкритими;
 4. Готувати їжу, сушити одяг на або в каміні та котлі чану заборонено.
 5. Паління (у тому числі кальяну), а також використання свічок у приміщенні заборонено;
 6. Розміщення з тваринами тільки за попереднім узгодженням та не більше 12 кг;
 7. Розміщення немовлят та дітей допускається, але під повну відповідальність батьків. Будинок та прилегла територія є потенційно небезпечними для дітей та немовлят.
 8. Порушення правил пожежної безпеки які призвели до псування майна тягнуть за собою кримінальну та матеріальну відповідальність.
 9. У середині будинку може бути нестабільний стільниковий зв'язок, зовні та біля вікон набагато кращий. Дуже слабкий сигнал у LifeCell. Wi-Fi інтернет добре працює у всьому будинку та на терасі.
 10. Ми не несем відповідальність за объем, своєчасність та якість послуг, які надаються сторонніми організаціями (енергопостачальник, інтернет провайдер, доставка квітів, доставка з ресторану, таксі, оператори стільникового зв'язку).
 11. Заїзд з 15-ї години / Виїзд до 11-ї.
 12. Скасування або зміна дат бронювання без втрат можливо за 7 діб (168 годин) до заїзду. Від 7 до 2-х діб до заїзду у разі скасування або зміни дат повертається 50% вартості бронювання. При скасуванні або зміні дат менше ніж за 48 годин до заїзду - повернення немає.

Координати повороту Гугл карти:
https://goo.gl/maps/bbr1PmbRpzSEJ7zt8

Ось точні координати будинку:
(48.3329367, 24.4835546)
І посилання на них:
https://goo.gl/maps/JMw414u2vmHSSxkn7

ДОГОВІР про надання послуг з тимчасового розміщення (публічна оферта)
1. ТЕРМІНИ
1.1. Договір – цей публічний договір надання послуг з тимчасового розміщення.

1.2. DEREVA – шале розташовані в с. Яблуниця, Яремчанська міська рада, Івано-Франківська область.

1.3. Послуги – послуги з тимчасового розміщення у шале 1, 2 або 3.

1.4. Виконавець – ФОП Новіков В.Ю. або ФОП Потороча Н.О. на рівних засадах.

1.5. Замовник – будь-яка дієздатна особа, що в порядку, передбаченому даним Договором, за власною волею повністю прийняла всі його умови.2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Ця оферта та Додаток 1, згідно з Цивільним кодексом України, є офіційною публічною пропозицією Виконавця укласти Договір.

2.2. Договір укладається шляхом прийняття цієї оферти та Додатоку 1, що містить всі істотні умови Договору, без підписання сторонами. Договір вважається укладеним і набуває сили з моменту вчинення Замовником дій, передбачених в п. 4.2., які свідчать про безумовне приєднання Замовника до всіх умов оферти без будь-яких виключень чи обмежень.

2.3. Виконавець має право вносити зміни в текст цієї оферти на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Замовників. Актуальна (чинна) редакція договору доступна на сайті http://derevahotel.com.ua/

2.4. Договірні права та обов'язки Замовника поширюються також на осіб, в інтересах яких Замовником укладено Договір.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
3.1. Права Замовника:

3.1.1. Замовник має право на отримання Послуг в строки та в обсягах, передбачених Договором.

3.1.2. Відмовитися від замовлення або змінити замовлення на умовах, передбачених в р. 6 цієї оферти.

3.2. Обов`язки Замовника:

3.2.1. Ознайомитися з цією офертою до моменту оформлення замовлення.

3.2.2. Вказувати актуальну інформацію при оформленні замовлення (номер телефону, електронну адресу), необхідну Виконавцю для оперативного зв'язку з Замовником.

3.2.3. Надати Виконавцю повну та точну інформацію про осіб, які будуть розміщуватися в будинку DEREVA.

3.2.4. Своєчасно оплатити Послуги Виконавця будь-яким з запропонованих варіантів та способів оплати.

3.2.5. Дотримуватись правил проживання у DEREVA, що містяться в цьому Договорі, а також в більш детальному варіанті містяться на сторінці модуля бронювання, а також надсилаються Виконавцем або представником Виконавця після бронювання. також правила знаходяться нижче на цій сторінці.

3.3. Права Виконавця:

3.3.1. Вимагати від Замовника оплати Послуг.

3.3.2. Розірвати Договір в односторонньому позасудовому порядку у випадках, визначених цим Договором.

3.4. Обов`язки Виконавця:

3.4.1. Надати Замовнику необхідну інформацію про DEREVA, а також послуги, які ними надаються.

3.4.2. Прийняти оплату Послуг від Замовника.

4. ЦІНА ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЛАТЕЖІВ
4.1. Ціни на Послуги Виконавця за цим Договором розміщені у публічному доступі на сайті http://derevahotel.com.ua/. До ціни не включена банківська комісія, яку Замовник сплачує самостійно за тарифами обслуговуючого банку.

4.2. Щоб замовити Послугу, Замовник формує запит за допомогою системи бронювання на сайті http://derevahotel.com.ua/, вносить власні дані і переходить на сторінку оплати. Ця оферта вважається прийнятою, а бронювання завершеним з моменту отримання Виконавцем повної передоплати за розміщення.

4.3. Оплата Послуг Виконавця здійснюється будь-яким із запропонованих варіантів та способів оплати, розміщених на сайті http://derevahotel.com.ua/.

4.4. Вчиненням дій, вказаних у п. 4.2. Договору, Замовник засвідчує, що повністю ознайомлений та погоджується з умовами оферти.

5. ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ
5.1. Виконавець або представник Виконавця стежить за дотриманням внутрішнього розпорядку у DEREVA, роз'яснює правила розміщення, приймає скарги на дії персоналу й інших відвідувачів.

5.2. Правила проживання доступні Замовнику під час бронювання (знаходяться на цій сторінці перед договором. Доаток 1), а також додатково надсилаються Замовнику після здійснення бронювання на електронну пошту або відправляється у смс повідомленні. Факт заселення у будинок підтверджує погодження із надісланими правилами та зобов'язання їх дотримуватись.

5.3. Поселення у DEREVA здійснюється після 15:00.

5.4. Виконавець або представник Виконавця має право відмовити в поселенні у випадках якщо:

5.4.1. Замовник не вніс оплату у встановленому порядку й у необхідній сумі;

5.4.2. Замовник відмовляється дотримуватись внутрішніх правил розміщення в DEREVA (ПУблічна оферта та Додаток 1);

5.4.3. Замовник вже порушував під час свого попереднього проживання правила розміщення у будинку DEREVA і був проінформований про це письмово під час листування у мессенджерах (Viber, Telegramm, Instagram і т.і.);

5.4.4. в інших випадках, передбаченим законодавством України.

5.5. Запрошувати у будинок сторонніх осіб забороняється. Порушення тягне за собою штраф у розмірі 3000 грн. за добу;

5.6. Проживання з тваринами тільки за попереднім узгодження. Порушення тягне за собою штраф у розмірі 3000 грн.

5.7. У всіх приміщеннях DEREVA забороняється палити та використовувати свічки (кальян також заборонений). Порушення карається штрафом у розмірі 3000 грн. на добу.

5.8. На території будинку, а також прилеглій території діє цілодобовий режим тиши.

5.9. На території DEREVA ведеться зовнішнє відеоспостереження з метою безпеки гостей, їхнього майна, майна будинку. Бронюванням будинку DEREVA Замовник приймає до уваги і не заперечує проти факту використання (за винятком номерів і сан. вузлів) систем відеоспостереження.

5.10. У разі пошкодження будь-якого майна DEREVA Замовник зобов'язаний відшкодувати вартість зіпсутого майна згідно з прейскурантом цін «Пошкодження майна» або поточної ринкової вартості майна або робіт по відновленню.

5.11. Прибирання, яке включає заміну постелі та рушників може відбуватися 1 раз на три дні на вимогу Замовника або частіше на вимогу Замовника за додаткову оплату.

5.12. Виселення здійснюється до 11:00.

5.13. Виконавець або представник Виконавця має право, за власним рішенням, виселити Замовника через некультурну поведінку по відношенню до інших гостей, а також до обслуговуючого персоналу або якщо Замовник неодноразово порушує внутрішні правила проживання, що приводить чи може призвести до матеріальних збитків чи створює незручності для проживання інших гостей. Замовнику не повертається залишок внесеної раніше оплати.

5.14 Під час проживання Замовник несе повну відповідальність за пожежну безпеку та цілісність майна Виконавця. Порушення правил пожежної безпеки які призвели до псування майна тягнуть за собою кримінальну та матеріальну відповідальність.

6. ВІДМОВА ВІД ЗАМОВЛЕННЯ АБО ЗМІНА ЗАМОВЛЕННЯ
6.1. У разі скасування бронювання або зміни дат більше, ніж за 7 діб до початку заброньованого відпочинку, Замовнику повертається 100% передоплати за винятком комісії за обробку платежу.

6.2. У разі скасування бронювання або зміни дат за 2-7 діб до початку заброньованого відпочинку, Замовник сплачує штраф у розмірі 50% внесеної передоплати. Решта суми внесеної передоплати повертається Замовнику за винятком коміссії за обробку платежу.

6.3. У разі скасування замовлення або зміни дат менше ніж за 2 доби до початку заброньованого відпочинку або якщо Замовник не скористався сплаченими Послугами проживання, Замовник сплачує штраф у розмірі 100% внесеної передоплати.

6.4. У разі неможливості здійснити відпочинок Замовником у заброньовані дати з причин, що залежать від Виконавця, Замовнику повертається вартість бронювання у повному обсязі незалежно від дати скасування замовлення. Відсутність інтернету, мобільного зв'язку, погана погода, немождивість підїхати під самий будинок на машині не є причиною скасуваннті бронювання та повернення коштів.

6.5. Зміна дати початку та/або закінчення Послуги чи інших умов Послуги за ініціативою Замовника після її оплати (передоплати) прирівнюється до відмови (часткової відмови) від Послуги. У такому разі повернення коштів відбувається у порядку, вказаному в п.п. 6.1.-6.3 цього Договору, якщо Сторони не домовляться про інше.

7. АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ

ФОП Новіков Володимир Юрійович

Місце реєстрації: 65026, місто Одеса, провулок Чайковського, будинок 17/5

+38 (067) 2695248


Made on
Tilda